datum aukce 02. 06. 2022 18:00
153
vyvolávací cena: 65 000 CZK

100. Josef Hampl

Bez názvu

technika akryl a koláž na plátně
rozměr 60 x 60
rok 1977
signatura na rubu signováno, datováno
autor 1932 - 2019