technika | lept, papír |
rozměr | 23 x 16,5 |
rok | 1913 |
signatura | PD Švabinský |
rám | rámováno |
stav díla | po okrajích promačkaný papír |
provenience | uvedeno v soupisu díla Maxe Švabinského pod číslem 110. |
autor | 1873 - 1962 |
Zemřel 10. února 1962 v Praze.