technika | lept, papír |
rozměr | 11,5 x 15,5 |
rok | 1913 |
signatura | PD M Švabinský 35/200 |
rám | rámováno |
stav díla | zahnědlý papír |
provenience | uvedeno v soupisu grafického díla Páleníček, 1976, pod číslem 116 |
Zemřel 10. února 1962 v Praze.