#12

Neznámý fotograf - ()

Neznámý fotograf - ()
Neznámý fotograf - ()
Neznámý fotograf - ()
Neznámý fotograf - ()
#12

Neznámý fotograf - ()

Photography
1 limit
404 zobrazení
500 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
Vyvolávací cena: 500 Kč
6. 12. 2021 18:00
27. eAukce
27. eAukce

3 x čb fotografie (na kartonu)
28 x 37 / 21 x 29 (2x)
1927
stopy stáří, kartony na okrajích poškozeny
provenience
Z pozůstalosti malíře T.F.Šimona

Sdružení Č.U.G.Hollar v ateliéru T.F.Šimona