technika | 3 x čb fotografie (na kartonu) |
rozměr | 28 x 37 / 21 x 29 (2x) |
rok | 1927 |
signatura | stopy stáří, kartony na okrajích poškozeny |
provenience | Z pozůstalosti malíře T.F.Šimona |
Sdružení Č.U.G.Hollar v ateliéru T.F.Šimona
rok | 1927 |