technika | uhel, papír |
rozměr | 25 x 20,5 cm |
rok | 1907 |
signatura | PD T.F.Š. |
rám | rámováno |
provenience | z pozůstalosti T. F. Šimona |
autor | (1877 - 1942) |
Benátky
technika | uhel, papír |
rozměr | 25 x 20,5 cm |
rok | 1907 |
signatura | PD T.F.Š. |
rám | rámováno |
autor | (1877 - 1942) |