technika | tužka, papír |
rozměr | 15 x 25 cm |
rok | cca 1900 |
rám | rámováno |
provenience | z pozůstalosti T. F. Šimona |
autor | (1877 - 1942) |
Illes Chaussey
technika | tužka, papír |
rozměr | 15 x 25 cm |
rok | cca 1900 |
rám | rámováno |
autor | (1877 - 1942) |