#8

T.F. Šimon

T.F. Šimon
T.F. Šimon
T.F. Šimon
#8

T.F. Šimon

Painting / drawing
298 zobrazení
5 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
13. 6. 2021 18:00
26. aukce
26. aukce

tužka, papír
15 x 25 cm
cca 1900
rámováno
provenience
z pozůstalosti T. F. Šimona
(1877 - 1942)

Illes Chaussey