#134

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Sedící dvojice

Miloslav Chlupáč
#134

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Sedící dvojice

Painting / drawing
350 zobrazení
46 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
13. 6. 2021 18:00

akvarel, papír
151 x 140 cm
pomačkaný papír
provenience
z pozůstalosti Miloslava Chlupáče
(1920 - 2008)

Sedící dvojice