technika | akvarel, papír |
rozměr | 151 x 140 cm |
stav díla | pomačkaný papír |
provenience | z pozůstalosti Miloslava Chlupáče |
autor | (1920 - 2008) |
Sedící dvojice
technika | akvarel, papír |
rozměr | 151 x 140 cm |
stav díla | pomačkaný papír |
autor | (1920 - 2008) |