#171

Igor Piačka
(1962)

Film noir

IGOR PIAČKA (1962)
#171

Igor Piačka
(1962)

Film noir

151-200
895 zobrazení
2 900 EUR
Art Invest Group s.r.o.
Art Invest Group s.r.o.
13. 5. 2017 14:00

2017
olej, akryl na plátne
rozmery
61x161 cm
signatúra
značené vpravo dole „Igor Piačka 2017“

Film noir – Gaslight

Igor Piačka se narodil 8. října 1962 v Třebíči a je slovenským malířem.

Vyrůstal však na Slovensku ve městě Vrbové. Mezi lety 1983 a 1989 studoval na Akadémii výtvarných umění v Bratislavě v ateliéru profesora Albína Brunovského. Dále mezi lety 1987 a 1988 studoval na Academie Royale des Beaux Arts v Bruselu.

Je známý svým působením jako odborný asistent na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislavě v letech 1990–2003 a od roku 2003 pak jako nezávislý umělec. Jeho manželkou je Júlia Piačková. Jako malíř pracuje s různými technikami, včetně olejomalby, akvarelů a kresby.