Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
2
Sada 6 lžiček na zmzlinu | stříbro | FRANTIŠEK BIBUS
#9
2
Silver
1 limit
108 zobrazení
3 600 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
délka 130 mm
datováno
1930
Ag 800/1000, hmotnost 204,00g, délka 130mm, Moravská Třebová, Československo, nejlepší český stříbrník František Bibus, platný čs.punc od r.1929
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript