#9

Sada 6 lžiček na zmzlinu | stříbro | FRANTIŠEK BIBUS

#9

Silver
1 limit
108 zobrazení
3 600 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka 130 mm
datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 204,00g, délka 130mm, Moravská Třebová, Československo, nejlepší český stříbrník František Bibus, platný čs.punc od r.1929