#8

Sada 6 lžiček | stříbro | mocca | Art deco | Československo

#8

Silver
113 zobrazení
1 100 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka 10 cm
datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 62,61g, artdecové provedení, vyzlacené, Československo 1930, stříbrník I.S., platný čs.punc od r.1929