Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
Sada 6 lžiček | stříbro | mocca | Art deco | Československo
#8
Silver
113 zobrazení
1 100 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
délka 10 cm
datováno
1930
Ag 800/1000, hmotnost 62,61g, artdecové provedení, vyzlacené, Československo 1930, stříbrník I.S., platný čs.punc od r.1929
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript