velikost | 8 x 4 x 1 cm |
datováno | 1934 |
Ag 800/1000, hmotnost 89,40g, rozměry 8x4x1cm, vrchní strana pozlacená, stříbrník K&W, ze všech stran gravírované, top stav, Rakousko - Vídeň, atest punc.úřadu
velikost | 8 x 4 x 1 cm |
datováno | 1934 |