#55

Souprava biedermeier | zlato | 18k | Rakousko - Vídeň | 1840-1850

#55

Jewelery
263 zobrazení
69 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

datováno
1840-1850

Au 750/1000, hmotnost 54,85g, náramek-brož-náušnice, zdobeno černými smalty, celkem 1,40ct. diamantové routy, vynikající stav, zlatník D.M., Rakousko - Vídeň 1840-1850, včetně originální krabice, atest punc.úřadu+staré puncy č.3 Au