Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#52
4
Prsten s diamanty a smaragdem | Art deco
#52
4
Jewelery
227 zobrazení
24 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
55
datováno
1930
Au 585/1000, hmotnost 4,40g, velikost 55, diamanty o celkové váze 1.44ct., barva H-I, čistota VS2-SI, smaragd o váze 1ct., atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript