#52

Prsten s diamanty a smaragdem | Art deco

#52

Jewelery
227 zobrazení
24 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
55
datováno
1930

Au 585/1000, hmotnost 4,40g, velikost 55, diamanty o celkové váze 1.44ct., barva H-I, čistota VS2-SI, smaragd o váze 1ct., atest punc.úřadu