#5

Sada lžiček na zmrzlinu | stříbro | Československo 1910-1915

#5

Silver
110 zobrazení
4 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

datováno
1866-1921

Ag 800/1000, hmotnost 359,00g, Praha stříbrník AP, originální štítek z prodejny ALFRED POLLAK, nepoužívané, originální krabice, Československo 1910-1915, platný rakousko-uherský punc AV 1866-1921