datováno | 1866-1921 |
Ag 800/1000, hmotnost 359,00g, Praha stříbrník AP, originální štítek z prodejny ALFRED POLLAK, nepoužívané, originální krabice, Československo 1910-1915, platný rakousko-uherský punc AV 1866-1921
datováno | 1866-1921 |