#42

Prsten s diamanty a safírem | Art deco | Rakousko - Vídeň

#42

Jewelery
229 zobrazení
22 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
55
datováno
1930

Au 585/1000, hmotnost 4,20g, diamanty o celkové váze 1,32ct., barva H-I, čistota VS2-SI, safír o váze cca 3ct., Rakousko - Vídeň 1930, velikost 55, atest punc.úřadu+staré puncy Vídeň