velikost | 55 |
datováno | 1930 |
Au 585/1000, hmotnost 4,20g, diamanty o celkové váze 1,32ct., barva H-I, čistota VS2-SI, safír o váze cca 3ct., Rakousko - Vídeň 1930, velikost 55, atest punc.úřadu+staré puncy Vídeň
velikost | 55 |
datováno | 1930 |