velikost | délka 45.5 cm |
datováno | 1860-1870 |
Au 585/1000, hmotnost 42,50g, mimořádný dvojitý pancer řetěz, možno na krk, zlatník H.S, Vídeň - Rakousko, 1860-1870, délka 45.5cm, atest punc.úřadu+staré puncy kůň
velikost | délka 45.5 cm |
datováno | 1860-1870 |