#41

Řetěz | zlato | Rakousko - Vídeň | 1860-1870

#41

Jewelery
180 zobrazení
41 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka 45.5 cm
datováno
1860-1870

Au 585/1000, hmotnost 42,50g, mimořádný dvojitý pancer řetěz, možno na krk, zlatník H.S, Vídeň - Rakousko, 1860-1870, délka 45.5cm, atest punc.úřadu+staré puncy kůň