#4

Tác | stříbro | Art deco

Tác | stříbro | Art deco
Tác | stříbro | Art deco
Tác | stříbro | Art deco
#4

Tác | stříbro | Art deco

Silver
1 limit
126 zobrazení
11 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
31. 5. 2022 20:00

velikost
430 x 300 mm
datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 862,35g, rozměry 430x300mm, výrazné artdecové provedení se stříbrnickou firmou WWÖ, atest punc.úřadu