Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4
3
Tác | stříbro | Art deco
#4
3
Tác | stříbro | Art deco
Silver
1 limit
126 zobrazení
11 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
430 x 300 mm
datováno
1930
Ag 800/1000, hmotnost 862,35g, rozměry 430x300mm, výrazné artdecové provedení se stříbrnickou firmou WWÖ, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript