velikost | výška 270 mm |
datováno | 1870-1880 |
Ag 875/1000, hmotnost 568,70g, výška 270mm, velice známá dílna na výrobu stříbrných předmětů WILKENS BREMEN, sklo kamenkového brusu, Německo 1870-1880, atest punc.úřadu+německé puncy
velikost | výška 270 mm |
datováno | 1870-1880 |