#30

Nástolec | stříbro | WILKENS BREMEN | 1870-1880

#30

Silver
148 zobrazení
12 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
výška 270 mm
datováno
1870-1880

Ag 875/1000, hmotnost 568,70g, výška 270mm, velice známá dílna na výrobu stříbrných předmětů WILKENS BREMEN, sklo kamenkového brusu, Německo 1870-1880, atest punc.úřadu+německé puncy