Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#3
3
Sada 6 lžiček | stříbro | DIANA
#3
3
Silver
127 zobrazení
1 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
délka 150 mm
datováno
1866-1921
Ag 800/1000, hmotnost 161,80g, délka 150mm, stříbrník M.H., platný rakousko-uherský punc 1866-1921
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript