#3

Sada 6 lžiček | stříbro | DIANA

#3

Silver
127 zobrazení
1 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka 150 mm
datováno
1866-1921

Ag 800/1000, hmotnost 161,80g, délka 150mm, stříbrník M.H., platný rakousko-uherský punc 1866-1921