Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
4
Krabice na doutníky | stříbro | Československo
#2
4
Silver
162 zobrazení
4 300 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
13 x 9 x 6 cm
datováno
1921-1926
Ag 800/1000, hmotnost 371,00g, 345,00g netto, gravírované, platný čs.punc selka 1921-1926
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript