#2

Krabice na doutníky | stříbro | Československo

#2

Silver
162 zobrazení
4 300 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
31. 5. 2022 20:00

velikost
13 x 9 x 6 cm
datováno
1921-1926

Ag 800/1000, hmotnost 371,00g, 345,00g netto, gravírované, platný čs.punc selka 1921-1926