Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
3
Mísa | stříbro | Art deco | Německo
#18
3
Silver
128 zobrazení
10 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
průměr 26 cm
datováno
1920-1930
Ag 830/1000, hmotnost 661,95g, ruční designová práce značka lev, Německo 1920-1930, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript