#18

Mísa | stříbro | Art deco | Německo

#18

Silver
128 zobrazení
10 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
průměr 26 cm
datováno
1920-1930

Ag 830/1000, hmotnost 661,95g, ruční designová práce značka lev, Německo 1920-1930, atest punc.úřadu