#17

Krabice | stříbro | Art deco | Rakousko

#17

Silver
169 zobrazení
9 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
21.5 x 12.5 x 4.5 cm
datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 557,05g, 21.5x12.5x4.5cm, designová stříbrnická práce kolem roku 1930, Rakousko - Vídeň, atest punc.úřadu