Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
5
Krabice | stříbro | Art deco | Rakousko
#17
5
Silver
169 zobrazení
9 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
21.5 x 12.5 x 4.5 cm
datováno
1930
Ag 800/1000, hmotnost 557,05g, 21.5x12.5x4.5cm, designová stříbrnická práce kolem roku 1930, Rakousko - Vídeň, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript