#16

Kleště na cukr | stříbro | 1830 - biedermeier

#16

Silver
117 zobrazení
800 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka 16 cm
datováno
1830-1840

Ag 800/1000, hmotnost 34,35g, délka 16cm, filigránové biedermeierové provedení 1830-1840, atest punc.úřadu