Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
4
Stojánek na ubrousky | stříbro | Art deco | Rakousko
#14
4
Silver
145 zobrazení
1 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
datováno
1866-1921
Ag 800/1000, hmotnost 77,80g, Rakousko - Vídeň, platný rakousko-uherský punc DIANA od r.1866-1921
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript