#13

Sada 6ti osobní příbory | stříbro | Art deco | Československo

#13

Silver
163 zobrazení
23 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

datováno
1930-1935

Ag 800/1000, hmotnost 1615,00g netto bez oceli nožů, 32ks velmí oblíbená artdecová forma, Československo 1930-1935, platný čs.punc selka od r.1921