Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
3
Sada 6ti osobní příbory | stříbro | Art deco | Československo
#13
3
Silver
163 zobrazení
23 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
datováno
1930-1935
Ag 800/1000, hmotnost 1615,00g netto bez oceli nožů, 32ks velmí oblíbená artdecová forma, Československo 1930-1935, platný čs.punc selka od r.1921
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript