#12

Sada servírovací příbory | stříbro | Art deco

#12

Silver
123 zobrazení
13 400 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

velikost
délka cca 26 cm
datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 773,00g, 6ks servírovací příbory a 1x kleště, velmi zachovalé, Československo 1930-1935, platný čs.punc od r.1929