Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
3
Sada servírovací příbory | stříbro | Art deco
#12
3
Silver
123 zobrazení
13 400 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00
5. eAukce stříbrných předmětů a šperků s diamanty z období Art Deco a 19. a 20. století
Aukční katalog
velikost
délka cca 26 cm
datováno
1930
Ag 800/1000, hmotnost 773,00g, 6ks servírovací příbory a 1x kleště, velmi zachovalé, Československo 1930-1935, platný čs.punc od r.1929
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript