#11

Sada 6ti osobní příborů na rybu | stříbro | SANDRIK | Československo 1930

#11

Silver
161 zobrazení
8 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
31. 5. 2022 20:00

datováno
1930

Ag 800/1000, hmotnost 551,00g, 6ti osobní příbory rybí, nepoužívané, výtečný stav, prodejce Rudolf Rechner Praha, originální box, Sandrik, Československo 1930, platný čs.punc od r.1929