#10

Tác | secese | stříbro | Praha | DIANA

#10

Silver
1 limit
173 zobrazení
10 800 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 10 800 Kč
31. 5. 2022 20:00

velikost
50 x 21 cm
datováno
1866-1921

Ag 800/1000, hmotnost 684,00g, výrazné secesní rostlinné provedení, stříbrník F.R., rozměry 50x21cm, Praha, platný rakousko-uherský punc DIANA 1866-1921