velikost | 50 x 21 cm |
datováno | 1866-1921 |
Ag 800/1000, hmotnost 684,00g, výrazné secesní rostlinné provedení, stříbrník F.R., rozměry 50x21cm, Praha, platný rakousko-uherský punc DIANA 1866-1921
velikost | 50 x 21 cm |
datováno | 1866-1921 |