#9

Košíček stříbro a sklo

Košíček stříbro a sklo
#9

Košíček stříbro a sklo

Silver
1 limit
355 zobrazení
3 800 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
1.eAukce starožitností

14 x 20 cm
1850-1860

Ag 750/1000, hmotnost netto 117,20g, sklo kaménkového brusu, značeno 12 lotovým pucem a stříbrníkem, výška 20 cm, atest punc.úřadu