Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
3
Miska s uchy draků | Německo
#6
3
Miska s uchy draků | Německo
Silver
3 limity
347 zobrazení
4 200 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
20 x 10 cm
1780-1800
Ag 830/1000, hmotnost 177,25g, značeno stříbrníkem, Německo rok 1780-1800, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript