Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
Menážka ocet - olej stříbro | Francie
#15
Silver
1 limit
326 zobrazení
3 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
výška 24,5 cm
1880-1890
Ag 833/1000, hmotnost 223,10g, výška 24,5 cm, Francie, rok 1880-1890, skleněné karafy, francouzské puncy, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript