Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
2
Stříbrný svícen | Německo
#14
2
Stříbrný svícen | Německo
Silver
3 limity
363 zobrazení
6 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
výška 34 cm
1880-1900
Ag 800/1000, hmotnost 282,35g, výška 34 cm, značeno puncy Německo, rok 1880-1900, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript