Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
9
Stříbrný svícen | WILKENS BREMEN
#1
9
Silver
4 limity
489 zobrazení
12 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
výška 27,5 cm
1920-1930
Ag 835/1000, hmotnost 844,80g, značeno výrobcem WILKENS BREMEN, atest punc.úřadu, okolo 1920-1930, výška 27,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript