datum aukce 22. 09. 2021 19:00
164
vyvolávací cena: 50 000 CZK

26. Bukovský Ivan

Věštec

zachovalost dobrý
technika olej na plátně
rozměr 109x80 cm
rok 2019
signatura signováno vzadu
rám rámováno
stav díla dobrý