zachovalost | dobrý |
technika | masivní litinová kasička s pružinovým mechanismem |
rozměr | Výška 24 cm (ve složeném stavu), v rozloženém 28 cm |
rok | 19. stol. |
signatura | neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |
Kasička klaun
zachovalost | dobrý |
rok | 19. stol. |
signatura | neznačeno |
rám | volně |
stav díla | dobrý |