#226

neurčený autor

neurčený autor
neurčený autor
neurčený autor
#226

neurčený autor

Object
295 zobrazení
6 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
22. 9. 2021 19:00

dobrý
masivní litinová kasička s pružinovým mechanismem
Výška 24 cm (ve složeném stavu), v rozloženém 28 cm
19. stol.
neznačeno
volně
dobrý

Kasička klaun