datum aukce 22. 09. 2021 19:00
101
vyvolávací cena: 6 000 CZK

226. neurčený autor

Kasička klaun

zachovalost dobrý
technika masivní litinová kasička s pružinovým mechanismem
rozměr Výška 24 cm (ve složeném stavu), v rozloženém 28 cm
rok 19. stol.
signatura neznačeno
rám volně
stav díla dobrý