datum aukce 22. 09. 2021 19:00
3
324
prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

18. Born Adolf

Erotický motiv

zachovalost dobrý
technika tuš, akvarel
rozměr 14,5x9,5 cm
rok 70. léta
signatura neznačeno
rám pasparta, sklo, rám
stav díla dobrý

*****7 19 000 CZK 22. 09. 2021 17:06:17