datum aukce 22. 09. 2021 19:00
592
prodáno za: 450 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

166. Kubík Tomáš

Máří Magdalena

zachovalost intaktní
technika olej na plátně, Obraz Máří Magdaléna se zúčastnil velkého přehledu evropské figurativní tvorby, které znovu uchopuje slavné caravaggiovské téma ze sbírek rodiny Doria Pamphilj. (Figurativas 2019, MEAM Museum, Barcelona). Sktečně mimořádná, ranná monumentální práce, pocházející ještě z doby autorových studií u prof. Berana.
rozměr 195 × 160 cm
rok 2001
signatura signováno
rám rámováno
stav díla dobrý

*****4 450 000 CZK 22. 09. 2021 17:44:34