datum aukce 22. 09. 2021 19:00
124
vyvolávací cena: 3 500 CZK

119. Kadrnožka Dimitrij

Trojice

zachovalost dobrý
technika litografie
rozměr 55x44 cm
rok 1986
signatura signováno
rám volný list
stav díla dobrý