zachovalost | dobrý |
technika | olej na papíře adjustovaném na překližce |
rozměr | 143x103 cm |
rok | 2019 |
signatura | signováno, rámováno |
stav díla | dobrý |
Nemesis
zachovalost | dobrý |
rozměr | 143x103 cm |
rok | 2019 |
stav díla | dobrý |