#70

Martin Mrkva
(1989)

Nemesis

Mrkva Martin
#70

Martin Mrkva
(1989)

Nemesis

351 zobrazení
18 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
31. 7. 2021 19:00

dobrý
olej na papíře adjustovaném na překližce
143x103 cm
2019
signováno, rámováno
dobrý

Nemesis