#167

Barbora Myslikovjanová
(1989)

Waiting

Myslikovjanová Barbora
#167

Barbora Myslikovjanová
(1989)

Waiting

365 zobrazení
120 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
31. 7. 2021 19:00

dobrý
olej na plátně
90x120 cm
signováno
dobrý

Waiting

Barbora Myslikovjanová se narodila 22. prosince 1989 v Čeladné nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. V letech 2006–2010 studovala užitou malbu na SUPŠ sklářské ve Valašském Meziříčí u Leszka Wojaczka. Následně v letech 2010–2016 absolvovala Akademii výtvarných umění v Praze. Nejprve studovala v ateliéru grafiky u Vladimíra Kokolii a později v ateliéru malířství u Michaela Rittsteina.

Její umělecká kariéra zahrnuje řadu samostatných výstav od roku 2006, kdy poprvé vystavovala v Brně. Kromě toho vydala v roce 2020 monografii u nakladatelství Eminent. Pod pseudonymem Black Tangerin se věnuje i psaní poezie.

Barbora Myslikovjanová žije v Praze.