zachovalost | dobrý |
technika | olej na plátně |
rozměr | 90x120 cm |
signatura | signováno |
stav díla | dobrý |
Waiting
Barbora Myslikovjanová se narodila 22. prosince 1989 v Čeladné nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. V letech 2006–2010 studovala užitou malbu na SUPŠ sklářské ve Valašském Meziříčí u Leszka Wojaczka. Následně v letech 2010–2016 absolvovala Akademii výtvarných umění v Praze. Nejprve studovala v ateliéru grafiky u Vladimíra Kokolii a později v ateliéru malířství u Michaela Rittsteina.
Její umělecká kariéra zahrnuje řadu samostatných výstav od roku 2006, kdy poprvé vystavovala v Brně. Kromě toho vydala v roce 2020 monografii u nakladatelství Eminent. Pod pseudonymem Black Tangerin se věnuje i psaní poezie.
Barbora Myslikovjanová žije v Praze.