#126

JÍDELNÍ SERVIS

JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
JÍDELNÍ SERVIS
#126

JÍDELNÍ SERVIS

Porcelain
283 zobrazení
60 000 Kč
Galerie Arcimboldo, sro
Galerie Arcimboldo, sro
11. 4. 2021 14:00

Informace
Čína, Kanton, druhá polovina 19. století.

Porcelán, malba emaily kantonské skupiny a zlatem na polevě.Malba v charakteristické zeleno-růžové barevné paletě zobrazuje v centrálním motivu květinové skalky s motýly a plody, doplněné kartušemi se žánrovými scénami většinou z dámských palácových komnat. Výjevy jsou rámovány pásy s rozvilinami květy lotosu a pivoněk doplněnými motýly a můrami. Celkem 37 kusů.