technika | olej |
rozměr | 70 x 94 cm |
rok | 1967 |
signatura | signováno |
rám | původní rám |
stav díla | plátno |
autor | 1919-2001 |
Klášterní klenby
technika | olej |
rozměr | 70 x 94 cm |
rok | 1967 |
signatura | signováno |
rám | původní rám |
stav díla | plátno |
autor | 1919-2001 |