technika | kresba tužkou |
rozměr | 33,5 x 57 cm |
rok | 1940 |
signatura | signováno |
stav díla | karton, pasparta, lehce poškozeno |
autor | 1904-1991 |
Ležící dívčí akt
technika | kresba tužkou |
rozměr | 33,5 x 57 cm |
rok | 1940 |
signatura | signováno |
autor | 1904-1991 |