#121

Josef Thoma
(1828 – 1899)

Alpská krajina

THOMA JOSEF
THOMA JOSEF
THOMA JOSEF
#121

Josef Thoma
(1828 – 1899)

Alpská krajina

1 limit
399 zobrazení
24 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
29. 4. 2021 18:00

olej
75 x 100 cm
1864
signováno
novodobý rám
plátno
1828-1899

Alpská krajina