technika | olej |
rozměr | 75 x 100 cm |
rok | 1864 |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
stav díla | plátno |
autor | 1828-1899 |
Alpská krajina
technika | olej |
rozměr | 75 x 100 cm |
rok | 1864 |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
stav díla | plátno |
autor | 1828-1899 |