technika | lept |
rozměr | 11,5 x 7,5 cm |
signatura | signováno tužkou |
rám | rámy |
stav díla | dva grafické listy, papír, značeno a popsáno v deskách, pasparty, antireflexní skla |
autor | *1873 |
Haus Frauenstein und Salzhaus. Eschenheimer Turn
technika | lept |
rozměr | 11,5 x 7,5 cm |
rám | rámy |
autor | *1873 |