technika | barevná litografie |
rozměr | průměr 12,5 cm |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | karton, výtisk č. 95/200, pasparta, sklo, textilní oblepka |
autor | 1935-2020 |
Karlovy Vary
rozměr | průměr 12,5 cm |
autor | 1935-2020 |