#10

Petr Strnad
(1935 – 2020)

Karlovy Vary

STRNAD PETR
STRNAD PETR
STRNAD PETR
#10

Petr Strnad
(1935 – 2020)

Karlovy Vary

1 limit
299 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
29. 4. 2021 18:00

barevná litografie
průměr 12,5 cm
signováno tužkou
karton, výtisk č. 95/200, pasparta, sklo, textilní oblepka
1935-2020

Karlovy Vary