technika | rohovina, stříbro |
rozměr | délka 57 cm |
rok | kolem roku 1900 |
signatura | signováno L.Rozental |
stav díla | stříbrná montáž, stříbro 875/1000, erb v kombinaci stříbro-smalt, jeden kroužek nese signaturu autora L.Rozental, osvbědčená Puncovního úřadu Praha |