#75

DEKORATIVNÍ ROH

DEKORATIVNÍ ROH
DEKORATIVNÍ ROH
DEKORATIVNÍ ROH
DEKORATIVNÍ ROH
DEKORATIVNÍ ROH
DEKORATIVNÍ ROH
#75

DEKORATIVNÍ ROH

Varia
403 zobrazení
4 300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

rohovina, stříbro
délka 57 cm
kolem roku 1900
signováno L.Rozental
stříbrná montáž, stříbro 875/1000, erb v kombinaci stříbro-smalt, jeden kroužek nese signaturu autora L.Rozental, osvbědčená Puncovního úřadu Praha