#6

Petr Hampl
(1975)

Stvoření světa

HAMPL Petr
#6

Petr Hampl
(1975)

Stvoření světa

368 zobrazení
550 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
13. 1. 2021 18:00

lept
32 x 49 cm
1968
signováno tužkou
papír, volný list na okrajích poškozen
*1943

Stvoření světa