technika | lept |
rozměr | 32 x 49 cm |
rok | 1968 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, volný list na okrajích poškozen |
autor | *1943 |
Stvoření světa
technika | lept |
rozměr | 32 x 49 cm |
rok | 1968 |
autor | *1943 |