technika | barevná litografie |
rozměr | 44 x 32 cm |
rok | 1934 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír lehce poškozen, volný list |
autor | 1908-1950 |
Dívčí akt
rozměr | 44 x 32 cm |
rok | 1934 |
autor | 1908-1950 |