#132

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Předjaří

SIGMUND Karel Jan
#132

Karel Jan Sigmund
(1897 – 1959)

Předjaří

523 zobrazení
20 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
13. 1. 2021 18:00

olej
80 x 100 cm
signováno
plátno
1897-1959

Předjaří